17 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kulak Küpe İğnesi büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için Pensi İğnesi

Orijinal fiyat: ₺ 45,00.Şu andaki fiyat: ₺ 43,65. + KDV
Kulak küpe ignesi küpeleri hayvan kulaklarına takmak için pensenin üzerine takılan ürünlerdir. büyükbaş ve küçükbaş için ayrı ayrı vardır, ayrıca küpe imalatı yapan fırmaların kendi pensileri ve kendi igneleri var.Hangi marka ve hangi igne (büyükbaş,küçükbaş ) belirtin lütfen sizin için plastik uçlu, demir uçlu kulak küpe imalatı, pense ve iğne tedarikinizi yapıyoruz.

Palaska dilli Kemer

 60,00 + KDV
Palaska ahşap kütüklük ve plastik kütüklükler için sizde deneyin. Kot pantolon, keten pantolon, kumaş pantolonlar ile uyumludur.

Geniş deri Bileklikler + Arma | Rozet |taki | bileklik deri ötüken kürşad bozkurt asena osmanlı göktürk üçhilal ülkücü türk

 225,00 + KDV
Kurbanhalkası olarak  geniş bileklikleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizde dekoratif,  bilekleri saglam tutan bu ürünü denemelisiniz, geniş alanı ile bileeginizi saglam tutar, saglam ve hakiki deriden yapilmistir.

Büyükbaş hayvan miğde mıknatısı (işkembe)

Orijinal fiyat: ₺ 55,00.Şu andaki fiyat: ₺ 53,35. + KDV
Büyükbaş hayvanların ( İnek / Sığır) beslenme esnasında hayvan tarafından vücuda alınan tel, çivi ve benzeri maddeleri midede tutmaya yarar. Böylelikle mide duvarını delip hayvana zarar vermesini engeller. Yabancı cisim batması gerçekleştiğinde, iştah azalması hareket etmede isteksizlik, belini kambur tutma, kalp yetmezliği, vena jugularisin şişliği ağrı deneyinde inlemeler görülür. Koruyucu olarak yemlerde metal nesnelerin bulunmasını engellemek ve mıknatıs yutturmak büyük yarar sağlayacaktır. Hayvana hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur. Önlem amacıyla da sığırlara yutturulması gereken bir üründür.

Fidan Aşı Çakısı

Fiyat isteyiniz
Aşılama mevsiminde aşı için normal zamanda ihtiyaç için kullanabileceginiz mükemmel ürün. Yılların deneyimi ile ortaya çıkan bu ürünü deneyin. Model 1, Model 2, Model 3, Fiyat icin Fiyat Al bölümünde CAKI 1 CAKI 2 veya CAKI 3 Yaziniz, Resimlerde Belirtilmis Numarayi yazmaniz yeterli olacaktir.

Deri masat zinciri | Zincir | kemer aski

 30,00 + KDV
Deri masat zinciri. masatlar için üretilmiş olan deri masat ipi sizede bir farklılık katacaktır.

Kurbanhalkası kemik sıyırma bıçagı kaburga siyirma yüzme Bicak

 160,00 + KDV
Kurbanhalkası kemik sıyırma bıçagı ,Sizde kaliteyle çalışın garantili üründür, sizi yormadan çalışacagınız harika bir ürün.Elestromer Kaymaz Sap.

hayvan göz bandı, nakliye Bandi, Kesim Bandi -kurban göz bandı

 25,00 570,00 + KDV
Büyükbaş hayvan göz bandı, nakliye veya kesim sırasında hayvanların gözlerini bağlamak amacıyla kullanılır. Ayarlanabilir yapısı sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilir, bu da kullanımını son derece pratik hale getirir.
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Hakiki Deri Kişiye Özel Erkek Cüzdani Portmani Deri cüzdan

 79,00 139,00 + KDV
1. Sınıf Hakiki yumusak Dana Derisinden İmal Edilmiştir. Kurbanhalkasi com adresimizdan Temin Edilmekte Olup Orjinal Bir Üründür. Şık Hediye Paketi Yapılır. Hafta içi 15:00, Cumartesi 13.00 e kadar Gelen Siparişler Aynı Gün Kargo Firmasına Teslim Edilir. Özellikleri: Cüzdanımızın uzunlugu acik iken 24cm kapali 12 cm, Kağıt Para Bölmesi , Kartlık Bölmesi , Gizli Bölmesi , Nüfus Cüzdanı İçin Fileli Bölmesi Olmak Üzere Tasarlanmistir.
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Ustura | Orjinal

Fiyat isteyiniz
Kendinden yüzlü çelik ustura, orjinal ustura.

Et askı çengeli | kanca

 76,00 + KDV
Etleri Asmak büyük Parcalari Dükkan vitrinlerine veya Dolaplara asmak icin kullanilir ,et rahatlikla döndürülebilir.Üzerinde ki döner sistemi sayesinde eti sağa sola çevirme işleminide rahatça yapabilirsiniz.

Bileklikler + Arma | Rozet |taki | bileklik deri ötüken kürşad bozkurt asena osmanlı göktürk üçhilal ülkücü türk

 90,00 175,00 + KDV
Hakiki deriden imal edilmiştir. Ortaboy Yan Örgü Deri Bileklik El işçiliği İle yapılmış . Yan Örme sanatı kullanılmıştır. Deri 1. sınıf Deridir Arkası kemerli olduğundan tüm bileklere rahatlıkla uyum sağlıyor. 1/4 Gün içerisinde kargo ile tüm il, ilçe, köy teslimat sağlanmaktadır.
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Kücük Posta Paketi