Kurban halkası nedir. Neden ihtiyaç olmuştur?

Kurban halkası büyük baş hayvanların kesiminde kullanılmak üzere tarafımızdan geliştirilmiş üründür. Büyük baş hayvanların kesiminde kafa tutmak çok zor bir işlemdi. Kafayı keserken en ufak hareket hem canlı hayvanın canını yanmasını hem de kesenin hayati tehlike atlatmasına sebep oluyordu. Bunları engellemek için böyle bir ürünü yapmıştık. Yapmıştık diyorum çünkü sağlam bir ekiple genç dinamik bir ekiple çalışmalarımızı yapıyoruz. Ekip her şeydir. Kafayı tutacak kurban halkasını yaptık, patent müracatlarımızı yaptık . sonra bıçak işine girdik genç ekibimiz bıçakların kelle keserken saplarının uygun olmadığını gördü yeni sap tasarımı yaptık çeşitli denemeler yaptık sonunda elden kaymayan 6 nokta sap modeli ile bıçaklarımızı piyasaya sunduk. bizlerin tek amacı vardı daha emniyetli daha sağlam ve güvenli ürünler üretmekti. Bu şekilde kurban halkası sitemizi kurduk daha sonra isteğe göre ve ihtiyaca göre ürünler üretmeye başladık.

Şimdi yeni ürünlerle sizlerin hizmetine devam ediyoruz. Daima ileri daima güvenli sağlam kaliteli ürünler üreterek amacımız olan kaliteli ürünleri üretmekti. Ürünler imal derken hep kaliteyi en önde tutmaktı . bu amaçlarla çıktığımız yolda gelişerek büyüyerek devam ediyoruz. müşterilerimizin bizden aldığı ürünlerin sağlamlığı en ufak hatada bile garanti şartlarımızı uygulamamız çok sevilmişti. Bzde buna güvenerek sorunsuz ürünler üretmeye çalıştık. kalitenin çok güzel bir şey olduğunu bizlere müşterilerimizin memnuniyiyet telefonları ve mailleri öğretmişti . öyle ise biz sadece kalite ve ihtiyacı üretmeliydik. Bu bizim üretim amacımız olmuştu. Ne üretirsek üretelim kalite olmak zorunda idi. Çünkü biz kalitenin tadına varmıştık, çünkü kalite gururdu markaydı farklı olmaktı. Bundan sonra müşterilerimizin talepleri olan ürünleri yapmaya başladık kesilmeye dayanıklı dizlik, kesilmeye dayanıklı eldiven ve kesimle ilgili ürünleri yapmaya başladık. Ama hep kaliteli ürünler imal ettik.

Şimdi hedefimiz daha kaliteli daha güvenli ürünler üretmek ve her zaman daha ileriyi hedeflemek bunun için müşterilerimizin bize olan güveni en sağlam dayanağımız. Güven varsa kalite varsa önce emniyet insansa KURBAN HALKASI sizin için daima olacaktır.

Kurban halkası müdürü

Cumhur ŞEN